.
Příhlášení | | |

Konference Strojírenství Ostrava 2024

 
Národní strojírenský klastr, z.s.
Vás srdečně zve na
konferenci

„STROJÍRENSTVÍ OSTRAVA 2024 – Nové technologie ve strojírenství a metalurgii a umělá inteligence“,

která se koná pod záštitou Ing. Josefa Bělici, MBA, hejtmana Moravskoslezského kraje, ve středu 15. 05. 2024 od 9 do 15 hod. v areálu Dolu Hlubina, BRICK HOUSE, Dolní oblast Vítkovic, Ruská 2993, 703 00 Ostrava-Vítkovice

 

Účast na konferenci a doprovodném programu je bezplatná.

 

 

 

[ Program ]

Modul praxí a stáží

Přihlaste se na praxi či stáž u členů NSK. Formulář pro přihlášení naleznete po klepnutí na symbol výše. 


Spolupracujeme


Projekt s podporou MSK

 

S podporou Moravskoslezského kraje jsme v prosinci 2023 zahájili přípravu pro zpracování projektu „Zpracování strategie a plánu transformace strojírenských podniků Národního strojírenského klastru v MSK s důrazem na průmysl 4.0“.

 Projekt "INO"

 

S podporou Moravskoslezského kraje jsme v květnu 2016 zahájili řešení projektu „Inovační strategie NSK 2017“ (INO). Obsahem projektu INO je rozpracování inovačních námětů ze zásobníku námětů projektu STRAK, vygenerování nových námětů na inovace a uspořádání příslušných konferencí, workshopů a konzultací.

 

V rámci projektu jsou v přihlášených firmách prováděny firemní workshopy o generování a vyhodnocování inovací metodou ITS.  


Kontaktní informace

Národní strojírenský klastr, z.s.
Kotkova 384/4, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Tel: +420 595 957 008
E-mail: klastr@nskova.cz


NSK

Přístup do provozovny klastru a k jeho zařízením a činnostem je umožněn členským subjektům Národního strojírenského klastru za transparentních a nediskriminačních podmínek.
 
TOPlist